D.U.K.

Ką privalau turėti, kad galėčiau žiūrėti laidas per TV3Play?
Kad galėtumėte žiūrėti laidas per TV3Play, jums reikia interneto naršyklės su Adobe Flash Player v.10.2 įskiepiu. Taip pat rekomenduojame pasitikrinti ar jūsų interneto greitaveika yra didesnė nei 2Mbit/s. Savo interneto greitį galite pasitikrinti http://speed.zebra.lt/

Aš negaliu matyti video. Ką man daryti?
Įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka reikalavimus (žr. aukščiau). Taip pat pabandykite perkrauti TV3Play puslapį, kuriame yra vaizdo medžiaga.

Aš noriu pasidalinti vaizdu, kurį žiūriu, su savo draugais. Ką man daryti?
Kai žiūrite programą, visuomet galite spausti mygtuką "Dalintis", esantį video grotuvo apačioje. Tuomet pasirinkite kaip dalinsitės šia vaizdo medžiaga: per Facebook, Twitter, ar nusiųsite nuorodą el. paštu.
Taip pat čia jūs rasite ir kodą, reikalingą įterpti grotuvą tiesiog į jūsų svetainę ar tinklaraštį. Pasirinkite grotuvo dydį ir kodas bus automatiškai nukopijuotas. Tuomet įterpkite jį į savo svetainę.
Kai kurios programos turi autorinių teisių apribojimus, todėl negali būti įterptos į kitas svetaines ir gali būti rodomos tik TV3Play svetainėje.

Kaip tapti registruotu nariu?
Jei norite susikurti savo grojaraščius ar prenumeruoti mėgstamas laidas, jūs turite būti prisijungęs prie TV3Play svetainės. Galite prisijungti naudodamį įprastinį metodą, susikurdami paskyrą su savo vartotojo vardu ir sugalvotu slaptažodžiu, arba galite naudotis savo Facebook paskyra ir prisijungti per Facebook.

Kokias programas jūs dedate į TV3Play?
Mes dedame visas mūsų vietinės gamybos laidas, kai kurias laidas transliuojame tiesiogiai, taip pat talpiname ir kai kurias užsienio produkcijos laidas. Ar programa atsiras TV3Play svetainėje priklauso nuo teisių, kurias mes gauname pirkdami programas. Ne visoms laidoms yra teisė jas transliuoti per TV3Play.

Kodėl TV3Play svetainėje aš matau programas iš kitų kanalų, ne tik TV3?
Mes norime padaryti, kad lengvai galėtumėte rasti ne tik TV3 laidas ir serialus, bet ir TV6 ar TV8 kanalų laidas - viską vienoje vietoje.

Kaip ilgai programos lieka patalpintos į TV3Play?
Mūsų vietinės produkcijos laidos paprastai lieka TV3Play svetainėje neribotą laiką. Užsienio produkcijos laidos būna patalpintos tik tam tikram laikui. Laikas kiek programa bus matoma TV3Play svetainėje priklauso nuo gamintojų teisių ir leidimų, kai mes perkame šias programas. Kai programa artėja prie datos, kai bus pašalinta iš TV3Play svetainės, šalia šios programos yra skiriamasis ženkas, kad atkreiptų jūsų dėmesį.

Kodėl kai kurioms programoms yra taikomas 18 metų cenzas?
Tokios jūsų amžiaus patvirtinimo procedūros reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai. Todėl prieš kai kurias laidas jūs galite išvysti perspėjimą, kad programą gali matyti tik žiūrovai, sulaukę 18 metų amžiaus.

Kodėl aš nebegaliu susikurti grojaraščio, prenumeruoti programų arba naudotis valdikliais?
Mes visuomet analizuojame kurios paslaugos ir svetainės funkcijos yra populiariausios, todėl jas tobuliname, o mažiau naudojamas svetainės funkcijas pakeičiame kitomis. Programos prenumeratos funkcija vėl greitai bus įdiegta.